English
  
 
 
   
 

      Kategoriler

  Ayna Kolları  Boru Kollu Aynalar  Boynuz Aynalar   Dış Dikiz Aynalar  İç Dikiz Aynalar  Yedek Parça
 

     Duyurular

Busworld İstanbul 2016 fuarındaydık. Görüntüleri foto galeriden takip edebilirsiniz...


- Web sitemiz yayında artık ürünlerimizi daha yakından takip edebilirsiniz...

- Otonumune NZN markası ile büyümeye devam ediyor...


-Yenilenen Fotoğraf Galerimizi muhakkak görmelisiniz!!!
 
Hakkımızda

NZN OTO NUMUNE

1969’da kurulan Oto Numune, tır, kamyon, kamyonet, otobüs, minibüs gibi ticari araçların iç ve dış dikiz ayna üretimini ve ihracatını yapmaktadır.

Türkiye’de Anadolu ISUZU, TEMSA Global, BMC, OTOKAR, KARSAN, BREDAMENARINIBUS, GULERYUZ, TEZAUTOBUS gibi OEM ler referansımızdır. Fransa, Almanya, Belçika, İspanya, İngiltere, İtalya, Macaristan, Makedonya, İsrail,Rusya, Slovakya, İran, Sırbistan ve Mısır’a ihracat yapmaktadır.

 

Ürünlerimiz NZN logosu altında lisanlı olarak üretilmektedir. Firmamız TS 16949 belgesini almaya hak kazanmıştır. Tüm Ürünlerimizin E6, E8 belgesi mevcuttur.

 

Ürünlerimizin tüm parçaları(cam,plastik, metal) fabrikamızdaki ileri teknoloji ile üretilmektedir. Fabrikamız plastik ve metal enjeksiyon, boru saç şekillendirme, elektrostatik boya, cam kesim ve bükümü,  kalıp dizaynı ve geliştirme alanlarında hizmet vermektedir.

 

Kuruluşumuzdan bu yana,  çalışma metotları ve proseslerdeki gelişmelerle  %100 müşteri memnuniyetini sağlamaya gayret ediyoruz.  Çok çalışmaya ve karşılıklı kazancımız için her müşterimiz ile uzun süreli, güvenilir ortaklığa önem veriyoruz.

 Saygılarımızla,

 
   
 
     Copyright (c) 2010 NZN Oto Numune. Her hakkı saklıdır.
Bu web sitesi en iyi 32 bit ve 1024*768 ekran çözünürlüğü ile görüntülenir.
Tasarım : ATS